[Wideo] Poznaj szybki i prosty sposób na to,

żeby Twoje zdjęcia wyglądały znacznie lepiej…

Obejrzyj wideo

Cena standardowa: 147 zł
Aktualnie: 39 zł

Ilość sztuk w obniżonej cenie i łącznie z bonusem jest ograniczona.

Czym są profile kolorów?

Są to zapisane zestawy operacji na zdjęciach, takich jak kolorystyka, kontrast, winieta, jasność i inne, które możemy uruchomić za jednym kliknięciem.

Jeśli taki zestaw operacji jest dobrze zaprojektowany, można bardzo łatwo i szybko uzyskiwać piękne efekty na swoich zdjęciach.

Nie wiesz jak się zabrać za obróbkę swoich zdjęć?

Profile Boho są świetnym punktem startowym,
a nierzadko załatwią całą robotę - Twoje zdjęcia zyskają zupełnie nowy klimat i charakter.

(na telefonie lub komputerze)

Zalety:

 • Te profile sprawdzą się doskonale, jeśli chcesz stworzyć spójny, harmonijny wygląd kolorystyczny np. na Instagramie

 • Doskonałe, żeby dać nowy, żywy wygląd twoim zdjęciom

 • Prosty sposób na szybką i łatwą obróbkę zdjęć z pięknym wykończeniem/akcentem

 • Łatwy w uzyskaniu profesjonalny wygląd profilu małej firmy na Instagramie, czy Facebooku

 • Bardzo łatwe w użyciu na komputerze i smartfonie (iPhone i Android)

 • Różne warianty kolorystyczne zależnie od rodzaju zdjęć

Co otrzymujesz:

 • 9 profili kolorystycznych Boho

  do pobrania na komputer lub telefon. Działają na darmowej i płatnej aplikacji mobilnej Lightroom, Lightroom CC na komputer, Lightroom Classic, Photoshop/Camera RAW.

 • Wideo tutoriale

  Jak zainstalować profile kolorów na telefonie/tablecie i na komputerze. Jak skutecznie korzystać z profili kolorów.

 • Pomoc po zakupie

  Instalacja i używanie profili jest proste i nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności, jednak w razie jakichkolwiek trudności, pytaj śmiało!

UWAGA: Kupując teraz profile Boho, otrzymasz również BONUS:

(o wartości 97 zł)

 • 9 Boho LUT - Profile kolorów do wideo!

  Możesz ich używać min. w programach Adobe Premiere, DaVinciResolve, Final Cut Pro, Luminar AI i innych programach obsługujących LUT-y, dzięki czemu możesz uzyskać niesamowity wygląd na swoich zdjęciach i filmach!

Cena standardowa: 147 zł
Aktualnie: 39 zł

Ilość sztuk w obniżonej cenie i łącznie z bonusem jest ograniczona.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

 • Czy wymagana jest wcześniejsza wiedza na temat obróbki zdjęć?

  Nie jest wymagana żadna wcześniejsza wiedza. Korzystanie z profili kolorów jest bardzo proste. Dodatkowo, po zakupie będziesz mieć dostęp do krótkich tutoriali o tym jak je zainstalować i używać.

 • Czy muszę mieć płatną wersję Lightrooma lub Photoshopa?

  Nie musisz! Możesz używać profili kolorów Boho zarówno w bezpłatnej jak i płatnej wersji Lightroom.

 • Czy jest dostępna pomoc, jeśli mimo wszystko będę mieć problem z instalacją lub używaniem profili Boho?

  Oczywiście! W razie jakichkolwiek trudności - zawsze możesz mnie zapytać - bardzo chętnie pomogę!

 • Czym różnią się profile od zwykłych presetów Lightroom?

  Presety nadpisują twoje wcześniejsze edycje na zdjęciu, czyli na przykład, jeśli zdjęcie było dużo za ciemne i je już rozjaśniałeś(aś), to presety zazwyczaj nadpiszą swoje ustawienie i w efekcie przyciemnią zdjęcie. Profile nie ingerują w Twoje ustawienia suwaków do edycji zdjęć. Dodatkowo, profile mają suwak siły działania - czyli możesz płynnie, precyzyjnie regulować jak mocny ma być efekt. Profile możesz dodać do “ulubionych”, dzięki czemu masz pod ręką te najczęściej używane.

 • Z jakimi wersjami programów działają te profile?

  Te profile współpracują z: Lightroom Mobile (iOS i Android), Lightroom CC, Adobe Lightroom Classic 7.4 i nowszymi, Adobe Photoshop CC, a bonusowe LUT-y (profile kolorystyczne) również z Adobe Premiere, Luminar AI i innymi programami obsługującymi LUT-y, dzięki czemu możesz uzyskać niesamowity wygląd również na swoich filmach!

 • Czy dostanę fakturę VAT?

  Oczywiście, wystawiam faktury VAT - wystarczy wpisać dane do faktury na stronie płatności.

Cena standardowa: 147 zł
Aktualnie: 39 zł

Ilość sztuk w obniżonej cenie i łącznie z bonusem jest ograniczona.

Gwarancja satysfakcji

Jeśli uznasz, że kolekcja 9 profili Boho nie spełnia Twoich oczekiwań, daj znać w ciągu pierwszych 30 dni, a otrzymasz zwrot 100% Twojej inwestycji. Bez jakichkolwiek pytań.

Twórca profili Boho

Sebastian Jezierski

Pracuje z Photoshopem od roku 1994, czyli już ponad 25 lat (ćwierć wieku!). Zaczynał jako grafik w studiu poligraficznym, następnie w roku 2000 przeskoczył na profesjonalną fotografię, a w 2014 dodał do tego film. W każdym z tych obszarów Photoshop był nieocenionym narzędziem i dzięki jego znajomości z wielu perspektyw, możesz liczyć na solidne wsparcie wewnątrz tego kursu.

Już ponad 11.000 zadowolonych
osób skorzystało z kursów Sebastiana.
Ponad 5.500 osób z samego kursu Photoshopa.

Kilka opinii uczestników bestsellerowego kursu Photoshopa:


Izabela J.: Cóż mogę powiedzieć, jeśli ja - totalny analfabeta photoshopowy przestałam się bać i z ogromną przyjemnością zasiadam teraz do pracy w PS, tzn. że każdy kto chce się nauczyć pracy w Photoshopie powinien zakupić właśnie ten kurs. Prowadzący bardzo dobrze, merytorycznie, szczegółowo, ale zarazem zrozumiale tłumaczy, jego atutami są: ogromna wiedza, umiejętność przekazywania tej wiedzy nierozpraszającym bardzo miłym głosem. Jestem na TAK, TAK, TAK.


Aga: Kurs jest świetny. Wszystko jest bardzo przystępnie pokazane. W sumie można nawet nigdy nie widzieć na oczy Photosopa, a dzięki temu kursowi można go całkiem dobrze opanować. Instruktor również jest znakomity. Bardzo dobrze i powoli tłumaczy każde zagadnienie (a jest ich sporo i na plus także to, że prowadzący mówi do czego konkretne umiejętności mogą nam się przydać). Dla mnie też na plus jest to, że pojawiają się na dole skróty klawiaturowe, które instruktor w danej chwili używa. Ocenę wystawiam już jakiś czas po zakończeniu kursu, więc też mniej więcej widzę ile mi dał. Na prawdę dzięki niemu moje zdjęcia wyglądają lepiej, a praca przy nich jest o wiele krótsza (poznałam szybsze i lepsze techniki). Udało mi się też stworzyć logo, a kiedyś nawet nie myślałam, że spróbuję czegoś takiego. Do tego logo (podobno) jest całkiem niezłe ;)


Katarzyna S.: Bardzo fajny kurs. Serdecznie polecam, poszerzyłam moją skromną wiedzę na temat Photoshopa. Tematy trafione w punkt! Wszystko wytłumaczone prostym językiem. Dziękuję :)


Grzegorz R.: Coś wspaniałego. Od pierwszej minuty zacząłem się zastanawiać dlaczego wcześniej nie robiłem takich kursów.


Jakub D.: Kurs jest bardzo dobry, zawsze chciałem nauczyć się lepiej korzystać z Adobe Photoshop. Dzięki temu kursowi mogę się tego w dość prosty i szybki spośób nauczyć, jak najbardziej polecam.


Adam S.: Super kurs, przerobiłem 100% kursu. Każdy krok super wyjaśniony, wiadomo, że jest to nowa wiedza i każdą lekcję trzeba powtarzać i również na  własnych zdjęciach. Ale od zera do poziomu swobodnej edycji zdjęć i tworzenia grafik to kurs jest bardzo dobrze zrobiony a Pan Sebastian bardzo dobrze  przekazuje  wiedzę. Polecam!


Piotr Ś.: Świetny kurs, dużo wiedzy i praktycznych uwag. Można się naprawdę wiele nauczyć!


Sławomir: Świetny kurs dla zaczynających od zera. Wszystko tłumaczone w sposób łatwy do zrozumienia. Polecam jak ktoś zaczyna.


Anna S.: Kurs bardzo mnie zainteresował. Przede wszystkim Pan Sebastian opowiada w sposób prosty i zrozumiały. Nie spieszy się i absolutnie nie jest sztuczny.


Małgosia K.: Rewelacja! Polecam wszystkim. Super prowadzący, dobrze się słucha, nie ma zbędnego gadania. Bardzo płynne i klarowne objaśnienia, połączone z demonstracją na bieżąco. Wielki szacun dla Pana Instruktora również za to, że pamięta o tych, którzy pracują na Mac'u.